Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

VÝCVIK


Vnitřní směrnice ZKO 441 ke stažení zde.

 
Náš kynologická organizace se zaměřuje především na socializaci a všestranný výcvik psa. Probíhají zde tři kurzy poslušnosti, které se soustředí na socializaci, řešení agrese u problémových psů a také přípravám na zkoušky.

Novodobá historie našeho kynologického klubu se datuje okolo roku 1985, kdy se začalo formovat současné zázemí pro členy lipenského cvičáku. Dnes je kynologický klub tvořen 31 členy, z nichž valná většina se věnuje především sportovní kynologii, ale také služebnímu výcviku a jiným aktivitám. Během roku se mohou psovodi aktivně vzdělávat na různých seminářích pod záštitou klubu např. obranářský, stopařský, seminář poslušnosti aj. Každý rok pořádá ZKO také akce např. O pohár starosty města, Voříškiáda a nově i Dogtrekking Moravskou bránou ...
 
 

O víkendech si členové mohou společně pocvičit na klubovém výcviku, který probíhá každou neděli od 9hod a v odpoledních hodinách se zúčastnit obran.

 


Kurz Zdeňky Kaňokové - se zaměřuje především na základní výcvik psa a přípravám na zkoušky. Naučíte se jak pejska zaujmout - namotivoat (na hračku nebo i pamlsek) a správně s ním pracovat aby vaše spolupráce byla pro vás i pejska radostí a vedla k vybranému cíli. Je určen úplným začátečníkům ale i již mírně pokročilým, členů i nečlenům klubu. Ideální i pro štěňátka. Probíhá většinou v neděli v dopoledních hodinách. 
Email: zd.kan@seznam.cz
Tel.: 606/537071Kurz Michala Gaury - se věnuje psům, kteří jsou nezvladatelní a nebo mají jiné problémy např. agrese, přehnaná bázlivost, zanedbaná socializace apod. Je vhodný i pro úplné začátečníky, pro mladé i starší psy. Můžete se přijít podívat a případně se i domluvit. 
Email: Michal.Gaura@seznam.cz
Tel.: 737/754413Kurz Terezy Bartesové - klade důraz na socializaci a věnuje se výcviku psů, ale pozitivní metodou. Pro psa je důležitá motivace, aby chtěl a byl ochoten s vámi cvičit, proto používáme hračky a pamlsky jako pozitivní stimulátor.
Email: terka.bar@seznam.cz
Tel.: 605/513400

TOPlist